Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Jak uczyć się do egzaminów?

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

Darmowe e-booki

Jak uczyć się do egzaminów?

cover_5927_2Dowiedz się jak uczyć się do egzaminów, wykorzystując techniki NLP, a także inne ciekawe metody. Niech każdy egzamin stanie się dla Ciebie bułką z masłem.

Dla większości ludzi sesja kojarzy się z samymi przykrościami: nieprzespane noce, stres, znużenie, zniechęcenie, konieczność ślęczenia nad stertami materiałów. Wyobraź sobie teraz, że to wszytko jest tylko złym snem, koszmarem. Ty budzisz się rano, wstajesz i uśmiechasz do lustra, wiedząc, że przychodzi czas jeszcze większego luzu i przyjemności!

W niniejszym mini ebooku omówiłem w 6 punktach, co zmienić w swoim myśleniu i postępowaniu, aby sesja stała się okresem pełnego luzu i komfortu. Jeśli wiedzę tę zastosujesz w praktyce – przekonasz się, jakie to proste!

 

 

Tymi sześcioma elementami są:

 1. FIZJOLOGIA - dowiedz się, co jeść, a czego unikać, jeśli chcesz skutecznie przygotować Twój organizm do nauki oraz sesji.
 2. PSYCHOLOGIA - jak uwierzyć, że to, co robisz, przyniesie oczekiwany rezultat? Poznaj sposoby na to, jak zaprogramować swoje myśli, aby przyniosły Ci egzaminacyjny sukces. Motywacja to podstawa - zastosuj ją tak, żeby zadziałała na Ciebie jak akumulatorki duracell!
 3. KONCENTRACJA - autor powie Ci, jak skoncentrować się na tym, co masz do nauczenia do egzaminu, nie pozwalając, żeby cokolwiek Cię rozpraszało. Pamiętaj, że koncentracja to nie jest żadna umiejętność, której nie posiadasz, tylko odpowiednie kierowanie uwagi na cel, który chcesz osiągnąć.
 4. STRATEGIA NAUKI - fachowo opracuj materiał, który masz do opanowania. Ebook nauczy Cię, jak dzielić materiał, jak często robić przerwy oraz powtórki. Poznasz mnemotechniki, łańcuchową metodę skojarzeń, mapy myśli i inne metody, które sprawią, że przyswajanie wiedzy stanie się przyjemnością.
 5. OTOCZENIE - jak dostosować przestrzeń, aby Ci pomagała, a nie przeszkadzała w nauce?
 6. RADZENIE SOBIE ZE STRESEM - im bliżej egzaminu, tym większy stres. Poznaj techniki, jak sobie z nim poradzić.

  Oprócz skutecznych i sprawdzonych metod, o których na pewno już kiedyś słyszałeś, tylko nie miałeś okazji wypróbować, dzięki temu ebookowi poznasz mnóstwo technik NLP.

  NLP - neurolingwistyczne programowanie, dzięki którym niejako zaprogramujesz się na osiągnięcie sukcesu. Wypróbuj je, chociażby z ciekawości.

  Dowiesz się wreszcie, dlaczego inni z łatwością zdają egzaminy (być może nieświadomie te sztuczki wykorzystują), a innym przychodzi to z wysiłkiem. Zmień swoje nastawienie do egzaminów, a każdy kolejny to będzie dla Ciebie bułka z masłem.

   

  Pobierz darmowego e-booka: pdf_icon2Rozmiar: 1.31 MB

  Promocje eBooki

  Codziennie promocja
  innej książki !

  Kursy video IT

  Kursy video z serii IT

  Biznes IT

  Książka z serii Biznes IT

  Life Architect

  Pakiety

  J. Maxwell

  Polecamy

  Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

  Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

  Nowa, rozszerzona edycja książki jeszcze lepiej pozwoli Ci...

  Więcej w : Rekomendowane

  Ebook za darmo

  Mały Pablo i dwie świnki

  Mały Pablo i dwie świnki

  Bajka dla dzieci o charakterze edukacyjnym. Jest pierwszą...

  Więcej w : E-booki za darmo

  O zdrowiu

  Chłopiec czy dziewczynka...

  Chłopiec czy dziewczynka...

  Czy planowanie płci jest możliwe? Poznaj najnowsze, sprawdzone, naukowe sposoby planowania płci, które znają tylko nieliczni. Co byś powiedziała, na zebrane w jednym miejscu wszystkie dostępne aktualnie informacje naukowe, dotyczące wszelkich...

  Więcej w : Seks i ciąża

  Czytaj więcej...

  Biznes i kariera

  Upadłość nie jest klęską

  Upadłość nie jest klęską

  Jak nie popełniać błędów, które mogą doprowadzić Twoją firmę do upadłości i jak podnieść się po porażce. Wystarczy być na taką ewentualność przygotowanym, żeby upadłość firmy nie oznaczała klęski, a nawet...

  Więcej w : Własna firma

  Czytaj więcej...
  Designed by :