Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji. eBook

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

eBooki

SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji. eBook

SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji. eBookJęzyk perswazji, słowa zmieniające podświadomość i mowa pozwalająca opanować umysły innych teraz dostępne w Twoim komputerze od jednego kliknięcia.

"SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji" od chwili wydania króluje na liście bestsellerów. Teraz masz szansę stać się posiadaczem swojej wersji elektronicznej.

A wraz z nią odbierz specjalnie przygotowane niespodzianki i śmiało wkrocz na ścieżkę programowania neurolingwistycznego.

Słowa mogą być bronią,
działać jak narkotyk,
przynieść bogactwo

"Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji" to unikatowy podręcznik, odsłaniający kulisy manipulacji, której jesteśmy poddawani przez polityków, prawników i speców od marketingu. Retoryka to sztuka znana i stosowana od dawna, ale dopiero teraz, w dobie ogromnej konkurencji na rynku, jej atuty są coraz częściej wykorzystywane w roli narzędzia służącego do wpływania na opinie innych.

Ci, którzy znają sekrety języka podświadomości, są w stanie przekonać innych niemal do wszystkiego, sprzedać każdy towar i skutecznie wynegocjować warunki każdego kontraktu. Powszechne twierdzenie mówiące o tym, że umiejętność skutecznego przekonywania innych jest darem, z którym trzeba się urodzić, jest nieprawdziwe. Skuteczna komunikacja i perswazja jest nauką i sztuką, którą może opanować każdy.


eBook opisuje instrumenty wpływu, czyniąc je dostępnymi dla każdego, kto chce je poznać. Dzięki niemu każdy będzie w stanie stosować je w codziennym życiu - podczas rozmów o podwyżce, zakupów i spotkań z klientami lub kontrahentami. Opisane w eBooku techniki mogą dać Ci ogromną władzę nad umysłami, uczuciami i zachowaniem innych ludzi. Czytając go, dowiesz się, jak bardzo istotny jest dobór słów i formułowanie zdań. Przekonasz się, że istnieje drugi nieznany język, którego używa twoja podświadomość oraz ci, którzy do niej przemawiają. Nauczysz się nie tylko skutecznie robić to samo, lecz również zaczniesz zauważać manipulacje innych.

SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji w praktyce. eBookAutor: Andrzej Batko

Solidne teoretyczne podstawy są niezbędne! Ale równie ważny jest praktyczny trening.

Zacznij swoja efektywną zaprawę i krok po kroku, ćwiczenie za ćwiczeniem sprawdź jak działa NLP i jak zmienia się Twoje życie.

Tylko teraz możesz otrzymać eBook "SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji w praktyce.

 

"Ucz się i trenuj. Sukces to w 5% inspiracja... i w 95% praca"
- taką radę dał nam Mark Twain


Jeśli przeczytałeś książkę "Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji", to masz umysł otwarty na odkrywanie sekretów ludzkiego myślenia. Poznałeś podstawy nieznanego języka - języka emocji i myśli. Zdobyłeś wiedzę. Ale nie opanowałeś jeszcze umiejętności. Teraz potrzebny jest Ci solidny trening NLP. Jeśli go nie przejdziesz, pozostaniesz biernym obserwatorem siebie jako osoby, która skutecznie wykorzystuje sztukę perswazji.

Możesz wiedzieć, jak działa NLP, ale tylko jeśli wypróbujesz tę technikę, uwierzysz w nią. A jak wiesz, wiara czyni cuda. Ujrzyj oczami wyobraźni, jak wypowiadasz parę zdań i ludzie zmieniają opinię na dany temat: zaczynają myśleć tak, jak chcesz, i robić to, do czego ich przekonujesz. Magiczna różdżka - to właśnie da Ci trening NLP.

Aby uzyskać maksymalny rezultat, przeczytaj tę książkę, zrób ćwiczenia, przesłuchaj czterech załączonych płyt CD i powtórnie sięgnij po "Sztukę perswazji, czyli język wpływu i manipulacji", której ta książka i płyty są rozwinięciem i uzupełnieniem.

Podnieś swoje dochody i czerp z życia więcej radości. Ale najpierw przekonaj się, że NLP działa i uwierz w tę technikę. Opanuj nowe umiejętności:

  • czytanie w myślach: rozpoznawanie ludzkich postaw i nastrojów;
  • kontrolowanie własnych myśli i zachowań;
  • otwieranie innych ludzi na sygnały, które chcesz im przekazać;
  • zmienianie zakorzenionych przekonań innych ludzi;
  • tworzenie metafor i porównań: wybieranie właściwych kontekstów.

 

"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu"
- to też powiedział Mark Twain.


Zamiast jednego eBooka, dostajesz dwa, ale to jeszcze nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Ekstra dodatek, super pomysł, jeszcze więcej wiedzy!


Zupełna nowość - niezbędna ściąga z osławionego "kotwiczenia". Możesz mieć ją zawsze przy sobie i to zupełnie za darmo!

Tylko przy zakupie eBooka "SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji. eBook" otrzymujesz kompleksowy trening umiejętności z zakresu NLP oraz wyjątkową esencję "kotwiczenia".


eŚciąga "Kotwiczenie" jest dostępna wyłącznie wraz z eBookami Andrzeja Batko w księgarni onepress.pl

Kup teraz

Pobierz darmowy fragmentpdf icon2Rozmiar: 240,0 KB

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

O Marketigu

Książka z serii Marketing

Twoje finanse

Książka z serii Finanse

Twoja kariera

Książka z serii Kariera

O zdrowiu

Oswoić atopowe zapalenie skóry

Oswoić atopowe zapalenie skóry

Poznaj pomocne sposoby, wykorzystywane przez mamę dwójki dzieci chorych na AZS. Kochani rodzice! Właśnie dowiedzieliście się, że Wasze dziecko ma skazę białkową AZS? Nie wiecie, co robić, aby mu pomóc, a...

Więcej w : Zdrowie dzieci

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Jak o pieniądzach myślą bogaci…

Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej

Bogaty Polak, biedny Polak. Jak o pieniądzach myślą BOGACI i dlaczego BIEDNI robią błąd, myśląc INACZEJ" to poradnik zupełnie odmienny od wszelkich pozycji z kategorii „inteligencji...

Więcej w : Edukacja finansowa

Czytaj więcej...
Designed by :