Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Dzwonisz, sprzedajesz

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

E-biznes

Dzwonisz, sprzedajesz

cover_7288_2Telemarketing i handel telefoniczny przypominają trochę sztukę podrywu - bo tak w jednym, jak i w drugim wypadku sporo zależy od statystyki. Oczywiście są „podrywacze" lepsi i gorsi - ci pierwsi mają większą skuteczność, ponieważ wiedzą, że...

...magiczne techniki nie działają!

Podobnie jest ze sprzedażą telefoniczną - jaki jest sens stosowania tych samych wyświechtanych trików na każdym kliencie, w oczekiwaniu na tego 1 na 30, który wedle statystyk po prostu musi wreszcie złapać haczyk?

Niestety, wielu handlowców, mamionych „cudownymi skryptami", wciąż wierzy, że istnieje coś takiego jak jedna magiczna technika, która jest w stanie skłonić do zakupu każdego. Być może nawet Tobie zdarzyło się paść ofiarą takiego nadużycia. Cóż, przynajmniej teraz zdajesz sobie sprawę, że schematy po prostu nie działają.

Autor w swojej publikacji przekonuje, że sprzedaż może być taką właśnie wyśmienitą zabawą, i że wcale nie trzeba się przy tym spinać - znacznie lepiej traktować to jako grę, frajdę - w której nawet jeśli raz zdarzy Ci się przegrać, przy kolejnej okazji na pewno już wyjdziesz zwycięsko, bo przecież jesteś silniejszy o nowe doświadczenia.

Już samo w sobie „Dzwonisz, sprzedajesz" jest doskonałym przykładem tego, jaki efekt może mieć ludzka praca, kiedy podchodzi się do niej z poczuciem humoru i dystansem. Ta unikatowa pozycja sprawi, że będziesz zrywać boki ze śmiechu, a przy okazji wyniesiesz z niego bardzo ważną lekcję, która mówi, że to, co naprawdę sprzedajesz, to wcale nie rzeczy.

Ty sprzedajesz stany i emocje!

Produkty to tylko dodatek! Jeśli zrobisz należyty użytek z tej wiedzy, przez telefon będziesz w stanie osiągnąć praktycznie wszystko. A do tego czeka Cię naprawdę niezła frajda! Ale do rzeczy - z tej wyjątkowej publikacji dowiesz się m.in.:

 • Jak budować emocje, które sprzedają?
  W rzeczywistości, w sprzedaży wcale nie chodzi o to, aby sprzedać, ale o to, by klient chciał kupić - w czym tkwi subtelna różnica? Dowiesz się tego właśnie z lektury „Dzwonisz, sprzedajesz". Ponadto nauczysz się to osiągać i poznasz sposoby wywoływania pożądanych stanów emocjonalnych u rozmówcy.
 • Jak odczytywać treści maskowane między słowami?
  Affek przekonuje, że każda wypowiedź składa się w istocie z dwóch warstw - wierzchniej i zewnętrznej. Tak więc zapewnianie przez klienta, że czegoś „nie potrzebuje", rzadko kiedy oznacza, że naprawdę czegoś nie potrzebuje. W wielu wypadkach jego prawdziwy przekaz brzmi: „A co ja z tego będę miał?". Właśnie dzięki temu ebookowi nauczysz się wychwytywać RZECZYWISTE oczekiwania klienta!
 • Jak przebić się przez negatywne nastawienie rozmówcy?
  Poznasz moc nastawienia - zarówno własnego, jak i rozmówcy. Odkryjesz też, że zły nastrój klienta wcale nie przekreśla Twoich szans na dopięcie umowy sprzedaży, przeciwnie, stan emocjonalny to coś, co (o ile ma się odpowiednie umiejętności) łatwo modyfikować. Nauczysz się tego z „Dzwonisz, sprzedajesz".
 • Jak dobrze „wyglądać" przez telefon?
  Co ciekawe, chociaż mało osób zdaje sobie z tego sprawę, przez telefon „widać" człowieka. Nie na darmo mówi się przecież: „Uśmiechaj się, a Twój rozmówca to zauważy". Z tej publikacji dowiesz się, jak wyglądać dobrze przez telefon, nauczysz się także, jak sprawić pozytywne pierwsze wrażenie i co się za tym wszystkim kryje...
 • Jak badać rozmówcę za pomocą pytań?
  Podobnie jak nietoperze wykorzystują proces echolokacji do ustalenia przeszkód na swojej drodze, taki wytrawny sprzedawca telefoniczny potrafi nakreślić całkiem wyraźny portret psychologiczny swego klienta za sprawą kilku celnych pytań – Artur Affek pokaże Ci, jak osiągnąć taki poziom zaawansowania i przeprowadzi Cię przez cały ten proces!
 • Jak walczyć z niemal każdym rodzajem obiekcji klienta?
  Podczas zawierania umów klienci mają liczne obiekcje, co, jak się wkrótce przekonasz, jest zjawiskiem najzupełniej naturalnym, a wręcz pozytywnym. Dzięki „Dzwonisz, sprzedajesz" poznasz większość z najczęściej spotykanych obiekcji klientów i zgłębisz techniki radzenia sobie z nimi w sposób profesjonalny i fachowy.
 • Jak zamknąć sprzedaż?
  Z lektury „Dzwonisz, sprzedajesz" dowiesz się także, że nieważne jak wspaniale wywiążesz się ze wszystkich etapów sprzedaży, jeśli zawiedziesz w tym jednym, ostatnim, jakim jest zamknięcie sprzedaży, cały Twój wysiłek pójdzie na marne. Żeby do tego nie dopuścić, Artur Affek zapozna Cię ze skutecznymi, a co najważniejsze, sprawdzonymi metodami dopinania umów! Z tą wiedzą praca stanie się wreszcie przyjemnością.

Dlaczego właśnie Ty powinieneś mieć tę publikację?

 • Staniesz się lepszym handlowcem - a przez „lepszym" mam na myśli nie tylko bardziej efektywnym, ale też takim, który potrafi utrzymać przy sobie klientów, zdobyć nowych i przede wszystkim: czerpać frajdę z tego, co robi.
 • Staniesz się lepszym człowiekiem - zgłębiając ludzką psychikę oraz usprawniając swoje umiejętności komunikacyjne, rozwiniesz się jako osoba - będziesz skuteczniejszym pracownikiem, bardziej wyrozumiałym przyjacielem, lepszym kompanem do rozmów i wyjść z przyjaciółmi, a także skuteczniejszym łowcą serc płci przeciwnej!
 • Na nowo odkryjesz radość w życiu - unikniesz takich sytuacji, jak te opisane powyżej. Koniec z porankami uwieńczonymi obowiązkowym dotychczas okrzykiem: „Choleraaa, znowu do robotyyy!". Od teraz praca stanie się zabawą i wyzwaniem!
 • Unikniesz wypalenia zawodowego - choć szczęścia w telemarketingu szuka coraz więcej osób, tylko nielicznym udaje się coś osiągnąć na tym polu. Frustracja, jaka wypływa z braku odpowiednich umiejętności czy wyników, sprawia, że statystycznie po około 3 miesiącach telemarketerzy są już wypaleni.
 • Miło spędzisz czas - warto również zwrócić uwagę na świetny styl, w jakim została napisana ta książka. Affek prezentuje tu szereg przezabawnych obserwacji, szalonych metafor i przykładów, które sprawią, że popłaczesz się ze śmiechu!

Pamiętaj, że gdziekolwiek zadzwonisz, po drugiej stronie za każdym razem odezwie się... człowiek. A czego pragną wszyscy ludzie? Pozytywnych emocji, tak więc jeśli będziesz w stanie im je „sprzedać", przy okazji sprzedasz również lodówkę, abonament telewizyjny czy termobindownicę!

A do tego, będziesz czerpać z tego niekłamaną przyjemność. Tylko proszę - nie wierz „na słowo" w te wszystkie zapewnienia, bo żadne z nich nie spełni się, jeśli nie wykonasz najważniejszego kroku - wcielenia tych rad w praktyce!

 

Darmowy fragment: pdf_icon2Rozmiar: 1.45 MB

 

Kupuj teraz!

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Jak pracując mniej, zarabiać więcej

Jak pracując mniej, zarabiać więcej

Poznaj 5 sprawdzonych dróg do wolności finansowej. Czy...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

Czy jesteś psychicznie gotowy na sukces?

Czy jesteś psychicznie gotowy na sukces?

Zawsze możesz być lepszy Brak prostych wskazówek? Już je...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

Choroby cywilizacyjne

Choroby cywilizacyjne

Poznaj sekret jak żyć w zdrowiu i nie dopuścić do choroby? Dowiedz się jak zwalczyć choroby cywilizacyjne. Współczesny człowiek nie ma na nic czasu. Jest to prawda oczywista. Jest jednak coś...

Więcej w : Medycyna alternatywna

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Badanie potrzeb klienta

Badanie potrzeb klienta

Czy zdarzyło Ci się, że Twój klient posiadał większą wiedzę na temat produktu/usługi, którą sprzedajesz? Dzisiaj, gdy dostęp do informacji jest banalnie prosty, coraz trudniejsze staje się posiadanie przez sprzedającego przewagi informacyjnej....

Więcej w : Własna firma

Czytaj więcej...
Designed by :