Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Droga do finansowej wolności

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

Edukacja finansowa

Droga do finansowej wolności

drogadfwŚwiatowy bestseller sympatycznego milionera, który zmienia myślenie na temat pieniędzy i napędza czytelnika do finansowej wolności. Autor książki "Droga do finansowej wolności" odkrywa przed nami wypróbowane sekrety budowania bogactwa i przedstawia zdumiewająco proste i jednocześnie bardzo skuteczne techniki przynoszącego zyski obchodzenia się z pieniędzmi.

Z pewnością nie zawsze będzie ci łatwo iść drogą ku finansowej wolności. O wiele trudniej jednak jest prowadzić życie w finansowej zależności

"Pieniądze mogą nam uniemożliwiać wykorzystanie tkwiących w nas zdolności twórczych albo pomóc nam w tym, żebyśmy je w pełni wykorzystali."

Bodo Schäfer

Kim jest Bodo Schäfer i dlaczego miałbyś go słuchać?

Jest autorem sześciu bestsellerów z listy magazynu „Der Spiegel". Droga do finansowej wolności. Pierwszy milion w ciągu siedmiu lat została wydana w ponad 30 krajach w łącznym nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy. W Niemczech przez ponad dwa lata utrzymywała się na pierwszym miejscu listy bestsellerów. Książka Ein Hund namens Money (Pies imieniem Money) miała kilkumilionowy łączny nakład, a na jej podstawie powstał musical dla dzieci.

W roku 2008 ukazał się na DVD program coachingowy Schäfera Ihre erste Million in sieben Jahren (Twój pierwszy milion w siedem lat).

Istnieje wiele możliwości zarobienia pierwszego miliona.

Jeden ze sposobów zawarty jest w czterech strategiach przedstawionych w tej książce:

  1. Oszczędzasz zawsze pewien procent pieniędzy.
  2. Inwestujesz zaoszczędzone pieniądze.
  3. Podwyższasz swoje dochody.
  4. Z każdej kwoty, o którą wzrósł twój dochód, zaoszczędzasz pewien procent.

Jeżeli będziesz tak postępował, to – w zależności od Twojej obecnej sytuacji finansowej – osiągniesz dobrobyt w ciągu następnych piętnastu, może dwudziestu lat. Będziesz prawdopodobnie dysponował kwotą w wysokości jednego do dwóch milionów. Nikogo to nie zdziwi! Jeśli jednak chcesz zdobyć pierwszy milion już po siedmiu latach, musisz zastosować jak najwięcej z zaprezentowanych w tej książce strategii. Każda z nich sprawi, że szybciej dojdziesz do celu.

Samo przeczytanie książki Droga do wolności finansowej Bodo Schäfera nie daje gwarancji bogactwa. Musisz być gotowy do tego, żeby DZIAŁAĆ!

Nie myśl jednak, że sam fakt posiadania tej książki uczyni Cię bogatym. Jeśli nawet ją przeczytasz, nie staniesz się przez to zamożny. Chodzi o to, byś nauczył się z tą książką pracować, by jej treść stała się częścią Ciebie samego. Tylko wtedy pomoże ona wydobyć na światło dzienne ukryte w Tobie skarby.

 

Kup teraz

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Seksualny klucz do kobiecych emocji

Seksualny klucz do kobiecych emocji

Jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

FAQ

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania partnerów Złotego Programu...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

Witaminy, minerały i suplement…

Witaminy, minerały i suplementy

Jak stosując odpowiednie preparaty i witaminy poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia. Jedyna tego typu publikacja na rynku, wypełniająca lukę i stanowiąca odpowiedź na zapotrzebowanie na taką informację. Czy chcesz być...

Więcej w : Zdrowe odżywianie

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Dotacje, fundusze i granty

Dotacje, fundusze i granty

Jak zdobyć dotację, grant lub bezzwrotne dofinansowanie i zrealizować swoje marzenie. Żyjemy w czasach, gdy nowe możliwości pojawiają się niemalże z dnia na dzień, a mimo wszystko drzemie w nas pewne...

Więcej w : Edukacja finansowa

Czytaj więcej...
Designed by :