Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Gotowa na sukces

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

Praca i kariera

Gotowa na sukces

Gotowa-na-sukcesProsty plan działania dla kobiet, które wreszcie chcą dokonać zmiany w swoim życiu

Jeżeli jesteś kobietą, która potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które w ciągu krótkiego czasu doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

Chcę Cię teraz zachęcić do zmiany stylu życia na taki, gdzie Twoja pasja w sposób naturalny stanie się dla Ciebie źródłem dochodów, satysfakcji i rozwoju.

Dzięki temu będziesz wreszcie robiła to, co Cię autentycznie interesuje i pasjonuje i jednocześnie zapewnisz sobie (i swoim bliskim) niezależność i stabilność finansową na nowym poziomie, o którym do tej pory ledwo odważałaś się marzyć.

Oto pytanie, od którego zależy Twoja przyszłość. Czy możesz teraz dokończyć to zdanie:

"Coś, o czym zawsze myślałam, że mogłabym robić, to...................".

Już?

UŚMIECHNIJ SIĘ! Tak właśnie wygląda robienie ćwiczeń, które pomogą Ci dokonać upragnionych zmian w życiu, zerwać z dotychczasową nieciekawą lub monotonną pracą, nieustannym biegiem i wymaganiami stawianymi przez przełożonych i współpracowników.

Odpowiedź na Twoje pytanie

Zastanawiasz się pewnie, jakim cudem odpowiedź na takie proste pytanie może być dowodem na to, że Twój nowy styl życia czeka na Ciebie tuż za rogiem.
Są dwa ważne powody, które pozwalają mi na stwierdzenie, że jeśli potrafisz odpowiedzieć na powyższe proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

 1. Jeżeli potrafisz odpowiedzieć na zadane pytanie, to znaczy, że nosisz w sobie zainteresowania i pasje, które do tej pory pozostały uśpione.
  Nawet jeśli w jakiś sposób je realizujesz, to czy są one dla Ciebie sposobem na życie, czy tylko małym azylem, do którego czasami uciekasz?

  Już za chwilę poznasz prosty sposób na wykorzystanie swojego potencjału, zainteresowań i pomysłów do zbudowania niezależności zawodowej. Korzystają z niego bardziej lub mniej znane Polki, więc na pewno sprawdzi się i w Twojej sytuacji.

  Z drugiej strony, jeśli nie jesteś w stanie w tej chwili odpowiedzieć na to pytanie, to może się wydawać, że jesteś skazana na wieczne męki nijakiego życia bez znaczenia i satysfakcji, bo nie masz obecnie żadnego punktu zaczepienia, żadnej nadziei na zmianę.

  Nic bardziej mylnego. Za moment udowodnię Ci, że... każda kobieta, która ma wystarczająco dużo determinacji i wiary w siebie, może stać się ekspertem w dowolnej dziedzinie i najprościej mówiąc, z tego żyć.
  W tym momencie powiem tylko tyle, że jest kilka podchwytliwych pytań, które z każdego wydobędą coś, co może stać się podstawą nowego, satysfakcjonującego stylu życia.
 2. Strategia 8 kroków, której celem jest doprowadzenie Cię do wymarzonego stylu życia, składa się z odpowiedzi na takie właśnie pytania jak to zadane przeze mnie wyżej.
  Zmiana życia jest prosta, gdy wejdziemy na właściwą drogę. Wtedy wystarczą nawet małe kroczki, by dotrzeć do wyznaczonego celu. Musisz tylko być na TEJ drodze. Możesz nią iść powoli, a możesz też biec. Każdy ma własne tempo, ale podążając nią, ostatecznie zawsze dotrzesz do celu.

Powiem Ci dokładnie, czego potrzebujesz, aby wejść na swoją drogę do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

Krok 1. Znajdź swoją niszę, w której zaczniesz działać.
(Kilka dobrze dobranych pytań wyciągnie z Ciebie wszystko, czego potrzebujesz).

Krok 2. Określ, kim będą docelowi klienci.
(Czy już wiesz, kto będzie chciał Ci płacić bez wahania?).

Krok 3. Zdiagnozuj problemy swoich klientów.
(Odkryj co porusza klientów i dlaczego mieliby Ci płacić).

Krok 4. Zaoferuj konkretne rozwiązania.
(Sama wiedza i pasja nie wystarczy. Musisz poznać prosty sposób na jej atrakcyjne opakowanie. Jest na to 5 gotowych metod).

Krok 5. Wykreuj dochodowy produkt.
(Gdy im TO zaoferujsz, sami będą Ci wciskać pieniądze do ręki. UWAŻAJ! Jeśli to zrobisz zgodnie ze sprawdzonymi wskazówkami, nie opędzisz się od klientów...).

Krok 6. Uruchom stronę internetową.
(Okazuje się, że to bardzo łatwe, nie musisz w ogóle się na tym znać!).

Krok 7. Zacznij promować produkty.
(Potrzebujesz kilku sposobów na to, by świat dowiedział się o Twoich cudownych produktach).

Krok 8. Zdobądź strategicznych partnerów do współpracy.
(Znacznie więcej osiągniesz, gdy zaczną Ci pomagać znane osoby).

Gdzie to wszystko znajdziesz? W nowej książce DLA KOBIET:

GOTOWA NA SUKCES

Większość tego typu poradników napisana jest przez mężczyzn. A kobiety potrzebują nieco innego podejścia, dopasowanego do ich sposobu postrzegania świata.

Być może dlatego do tej pory nie udało Ci się niczego takiego zrobić, bo próbowałaś się wtłoczyć w męski punkt widzenia? Tym razem pomoże Ci kobieta, która sama przeszła tę całą drogę i dokładnie opowie Ci swoją fascynującą historię.

Znajdziesz w niej propozycje konkretnych działań, które musisz wykonać TERAZ, by szybko wejść na swoją drogę niezależności zawodowej, osobistej i finansowej. Zawiera 12 prostych ćwiczeń, a każde z nich to tylko kilka prostych pytań. Odpowiedzi wskażą Ci, jak zrobić następny krok.

Ani przez chwilę nie będziesz się musiała zastanawiać co robić, bo poprowadzą Cię bardzo konkretne wskazówki. Tak, będą to małe kroczki, łatwe do zrobienia, które nieuchronnie doprowadzą Cię do celu - nowego, upragnionego stylu życia. Zachęcam do zrobienia pierwszego kroku ku niezależności finansowej.

Otrzymasz gotowy, uniwersalny plan działania, dzięki któremu od zaraz możesz zacząć zmieniać swoje życie i natychmiast zobaczysz rezultaty. Cały proces zajmie trochę czasu, lecz widząc swoje postępy, będziesz zmotywowana do działania. Dokładny plan da Ci pewność, że działasz we właściwym kierunku, a Twoje wysiłki nie pójdą na marne.

 

Darmowy fragment: pdf_icon2Rozmiar: 346,4 KB

 

Kupuj teraz!

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Myśl jak człowiek biznesu

Myśl jak człowiek biznesu

Każdy biznes, przedsiębiorstwo, sukces, zaczyna się w świecie...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

Szkoła sukcesu

Szkoła sukcesu

Dowiedz się jak osiągnąć sukces, spełnić swoje marzenia...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

NO STRESS

NO STRESS

Jak poradzić sobie ze stresem?I dlaczego większość ludzi robi błąd, za bardzo się spinając? Jest wiele sytuacji, w jakich stres się pojawia i może nawet nie zdajesz sobie sprawy, że ci...

Więcej w : Ciało i duch

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Biznes XXI wieku

Biznes XXI wieku

Biznes XXI wieku. Przedsiębiorca czy pracownik? Kim lepiej być w XXI wieku? Pracownikiem czy przedsiębiorcą? Ważniejszym pytaniem jest: jak to osiągnąć? Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci...

Więcej w : Edukacja finansowa

Czytaj więcej...
Designed by :