Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Szybkie czytanie i nauka

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

Szybkie czytanie i nauka

MindTune. Fitness Mózgu

mindtunCzy ty już masz swój własny system organizacji przyswajania wiedzy z internetu?

Jeżeli nie, to warto abyś zanim jeszcze przejdziesz do materiałów, które zamówiłeś zadał sobie pytanie:

Czy jeżeli Twoje uczenie się z internetu zaczęłoby być bardziej strategiczne, uporządkowane i zaplanowane to mógłbyś osiągnąć dużo więcej?

Jak to wygląda obecnie? Czy Twoje przyswajanie nowych materiałów jest poukładane i efektywne czy chaotyczne, od przypadku do przypadku kiedy otwierasz jednego ebooka, coś Cię rozproszy, przeskakujesz do robienia innej rzeczy itd.?

Uporządkowana strategia powoduje, że przestajemy wytracać energię i koncentrację na rzeczy które nie mają żadnego znaczenia, nie są przydatne i nigdy ich nie wykorzystamy.

Czytaj więcej...

Internetowy Kurs Szybkiego Czytania

cover_7315_2Ten kurs nauczy Cię REALNIE czytać szybciej od 4-6x niż do tej pory i co najważniejsze zwiększy także o 20-30% zrozumienie i zapamiętywanie czytanego tekstu!

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o tym, aby wziąć udział w kursie szybkiego czytania, najprawdopodobniej zrezygnowałeś z przynajmniej jednego z poniższych powodów:

Nie chciało Ci się poświęcać życia na codzienne ćwiczenia szybkości czytania Obalamy pierwszy MIT szybkiego czytania. Aby szybko czytać, wcale nie musisz spędzać codziennie czasu na wykonywanie jakichś absurdalnych i męczących ćwiczeń. Wystarczy, że przerobisz 14 przygotowanych na bazie wieloletniego doświadczenia lekcji w Internetowym Kursie Szybkiego Czytania i będziesz stosował się do prostych uwag i porad w nim zawartych.

Uznałeś, że lepiej czytać wolno i więcej zapamiętać To jeden z najczęściej powtarzanych MITÓW odnośnie szybkiego czytania, zazwyczaj przywoływany przez osoby, które nie znają tematu. Prawda jest taka, że czytając szybciej, będziesz w stanie przyswoić więcej informacji niż do tej pory. W dalszej części tego tekstu dowiesz się o badaniach prowadzonych w NASA odnośnie możliwości ludzkiego mózgu.

Czytaj więcej...

Mapologia

cover_5875_2Dowiedz się jak dzięki technikom mapy myśli wykorzystać cały potencjał swojego umysłu i przyspieszyć swój sukces.

Mapa myśli - szczególny rodzaj tworzenia notatek, pobudzający obie półkule ludzkiego mózgu - w przeciwieństwie do tradycyjnego notowania linearnego. Dzięki użyciu między innymi słów, symboli, kolorów, rytmu, efektu trójwymiarowości i rysunków uaktywniają się wszystkie ośrodki mózgu. Pobudzona zostaje zarówno prawa półkula odpowiadająca za wyobraźnię, marzenia, rytm, postrzeganie przestrzeni, jak i lewa, której domeną są: logika, linearność, analiza, słowa i liczby.

Opracowana przez naukowców i badaczy ludzkiego mózgu technika map myśli pozwala wykorzystać cały potencjał swojego umysłu w różnych dziedzinach życia - rozwiązywaniu problemów, nauce, kreatywnym myśleniu, realizacji celów.

Po nauczeniu się kilku prostych technik wykorzystania mapy myśli, możesz dosłownie podwoić swoją kreatywność, pomysłowość, szybkość myślenia oraz zdobyć dużo więcej wiedzy z książek czy szkoleń.

Czytaj więcej...

Praktyczny kurs szybkiego czytania

cover_5616_2Oto sekrety szybkiego czytania. Zacznij czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej.

Korzystając z publikacji "Praktycznego Kursu Szybkiego Czytania", otwierasz przed sobą nowe możliwości. Łączy się w nich skuteczność nauki na drogich kursach stacjonarnych oraz swoboda i elastyczność nauki samodzielnej.

Zaletą samodzielnej nauki czytania jest elastyczny czas zajęć. Ty o wszystkim decydujesz.

Wadą jest to, że nauki czytania nie masz poukładanej i właściwie rozłożonej, tak jak jest to na kursach. Brakuje także opieki kogoś z doświadczeniem.

Wybierając "Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania", możesz nie tylko samemu decydować, kiedy się uczysz. Dzięki specjalnej konstrukcji kursu, jesteś fachowo prowadzony krok po kroku przez doświadczonego eksperta podczas całego procesu nauki. Kurs został napisany w taki sposób, aby pozwolił Ci osiągnąć wysoki poziom szybkiego czytania na koniec.

Czytaj więcej...

Metody i techniki szybkiego czytania

cover_5057_2Jak sprawnie czytać różne rodzaje tekstów i kilkukrotnie zwiększyć prędkość czytania.

Aby w ogóle była mowa o szybkim czytaniu, musisz mieć jego cel. Jaki by on nie był. Czytanie dla przyjemności jest zupełnie bez sensu. Dlaczego? Zauważ, że dzisiaj przeczytasz książkę. Za kilka dni kolejną. Wiesz, że one Ci się podobały. "No tak, były bardzo ciekawe" - ale co z tego? Za kilkanaście dni będziesz już słabo pamiętał, o czym one były. A za pół roku będziesz znał jedynie tytuły. Takie czytanie, to najzwyczajniej w świecie strata Twojego cennego czasu i energii. Unikniesz frustracji, gdy będziesz mieć cel, a tym samym otworzysz sobie możliwości szybkiego czytania.

Czy warto poświęcić czas i nauczyć się czytać szybciej, efektywniej, mądrzej? Musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie sam, bo najlepiej wiesz, ile czasu Ci to zabiera.

Książka ta, pomoże zmienić złe nawyki czytelnicze i nauczy Cię zaawansowanych technik szybkiego czytania oraz zapozna z praktycznymi wskazówkami, abyś z łatwością umiał poradzić sobie z każdym rodzajem czytanego tekstu.

Czytaj więcej...

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Myśl jak człowiek biznesu

Myśl jak człowiek biznesu

Każdy biznes, przedsiębiorstwo, sukces, zaczyna się w świecie...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

Uwaga remont!

Uwaga remont!

Poradnik przeprowadza nas przez zagadnienia podstawowe w planowaniu...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

Sztuka bycia zdrowym

Sztuka bycia zdrowym

Poznaj, w jaki sposób dbać o swoje zdrowie, kierując się właściwym nastawieniem i myśleniem, na zawsze stając się pełnym sił i energii. Być może miałeś możliwość zapoznania się już z pierwszą...

Więcej w : Zdrowe odżywianie

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Gotowa na sukces

Gotowa na sukces

Prosty plan działania dla kobiet, które wreszcie chcą dokonać zmiany w swoim życiu Jeżeli jesteś kobietą, która potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które w...

Więcej w : Praca i kariera

Czytaj więcej...
Designed by :