Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Sztuka bycia zdrowym

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

Zdrowe odżywianie

Sztuka bycia zdrowym

Sztuka-bycia-zdrowymPoznaj, w jaki sposób dbać o swoje zdrowie, kierując się właściwym nastawieniem i myśleniem, na zawsze stając się pełnym sił i energii.

Być może miałeś możliwość zapoznania się już z pierwszą z serii książek niesamowitego Wattlesa pt. "Sztuka wzbogacania się", która jest otwierającą oczy lekturą dotyczącą naszego świata finansowego. Pomimo że została napisana w 1910 roku, nadal przekazuje aktualne prawdy, znajdując aprobatę i zachwyt czytelników.

Odkryj w sobie Źródło Zdrowia

Wszyscy wiemy, że można znaleźć różne przypadki wyleczenia, dzięki stosowaniu w kuracji różnorodnych i często przeciwnych metod. Alopata (lekarz stosujący środki wywołujące w organizmie pacjenta objawy przeciwne objawom danej choroby), który podaje sil­ną dawkę przeciwtrucizny, może wyleczyć swojego pacjenta. Tak samo jak homeopata (lekarz stosujący w leczeniu minimalną dawkę środków, które w większych ilościach mogą wywołać w organizmie człowieka objawy po­dobne do obserwowanych w danej chorobie), podający minimalną dawkę truci­zny, najbardziej zbliżoną do substancji, która wywołała chorobę – to również może odnieść w leczeniu sukces.

Jeżeli alopatia kiedykolwiek wyleczyła jakąś chorobę, to jest niemal pewne, że homeopatia nigdy tego nie zrobiła. I na odwrót, jeśli homeopatia okazała się skuteczna w leczeniu jakiejś dolegliwości, alopatia prawdopo­dobnie nie mogłaby jej wyleczyć. Są to przecież dwa radykalnie przeciwstawne systemy, które różnią się w teorii i spo­sobie postępowania – a jednak oba potrafią leczyć bardzo skuteczne. Często leki używane przez le­karzy o tych samych przekonaniach są zróżnicowane. Jeśli udamy się do pół tuzina lekarzy z przypadkiem niestrawności i porównamy wystawione przez nich re­cepty, to jest więcej niż prawdopodobne, że żaden ze składników jednego lekarstwa nie powtórzy się w in­nych.

Czy nie wolno nam zatem wnioskować, że ich pacjenci mogą być wyleczeni poprzez uzdrawiającą moc w nich samych, a nie dzięki różnorakim „lekarstwom"?

Przykłady można mnożyć. Znane są przypadki, w których same dolegliwości wyleczył osteopata masażem rehabilitacyjnym, uzdrowiciel, modląc się, dietetyk, zlecając dietę, chrześcijański uczo­ny, formułując wyznania wiary, przewodnik duchowy przez afirmację, a higienista, zalecając zmianę trybu życia.

Czy w obliczu tych faktów możemy wyciągnąć wniosek o istnieniu Źródło Zdrowia, które może tak naprawdę odpowiadać za każde uleczenie? Mało tego, że w każdym systemie istnieje czynnik, który w sprzyjających warunkach pobudza to Źródło Zdrowia do działania? Co za tym idzie, medy­cyna, manipulacja, modlitwa, dieta, afirmacje i higie­niczne praktyki leczą tylko wtedy, kiedy uaktywnią do działania "Źródło naszego Zdrowia", a zawodzą wtedy, gdy tego nie zrobią. Czy to nie wskazuje na fakt, że być może o skuteczności kuracji decyduje w największym stopniu nasze nastawienie do leczenia, a nie skład leku wypisanego na recepcie?

Korzyści płynące z lektury:

Najlepszym dowodem na skuteczność przedstawionych tu metod może być przykład samego autora oraz setek innych osób, które stosowały te praktyki przez dwanaście lat z ciągłym i niezawodnym sukcesem. O Sztuce Bycia Zdrowym oraz rządzących nią prawach mówią, że jeśli tylko są konsekwentnie stosowane, działają niezawodnie, tak jak niezawodne są prawa geometrii. Jeżeli tkanki Twojego ciała nie są permanentnie zniszczone, zawsze możesz odzyskać dobre samopoczucie – jeżeli tylko będziesz myślał i postępował według zasad Pewnej Drogi.

"Sztuka bycia zdrowym" to kompletny i wystarczający przewodnik w każdym aspekcie po naszym zdrowiu. Skoncentruj się na sposobie myślenia i postępowania w nim zawartym – kieruj się drogą wyznaczoną przez autora, a długo będziesz się czuć doskonale. Zupełnie jak młody bóg.

 

Darmowy fragment: pdf_icon2Rozmiar: 492.15 KB

 

Kupuj teraz!

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Seksualny klucz do kobiecych emocji

Seksualny klucz do kobiecych emocji

Jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

Mały Pablo i trzy wróble

Mały Pablo i trzy wróble

Bajka dla dzieci o charakterze edukacyjnym. Jest trzecią...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

Jak wyleczyć nieuleczalne chor…

Jak wyleczyć nieuleczalne choroby

Mój skuteczny sposób na reumatoidalne zapalenie stawów i prawie wszystkie, pozornie nieuleczalne choroby. Wiele osób szuka coraz bardziej rozpaczliwie sposobów, dzięki którym będą mogli wyleczyć się z poważnych chorób, często uważanych...

Więcej w : Medycyna alternatywna

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Zarabiaj na nieruchomościach

Zarabiaj na nieruchomościach

7 powodów dlaczego powinieneś przeczytać ten poradnik zanim zaczniesz inwestować w nieruchomości! Wojciech Orzechowski inwestuje z sukcesem od 2006 roku. Zarabianie na nieruchomościach jest nie tylko jego profesją, ale przede wszystkim...

Więcej w : Inwestowanie

Czytaj więcej...
Designed by :