Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Języki obce

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

Języki obce

Nauka czasów w języku angielskim dla wzrokowców

nauczasZdarzyło się Wam kiedyś pisać sprawdzian czy egzamin i widzieć oczami wyobraźni stronę w zeszycie czy książce, na której znajdowała się potrzebna Wam informacja?

Pamiętaliście prawdopodobnie w której części kartki zapisaliście ważny fakt, jakim kolorem go zakreśliliście, może nawet jakiego długopisu użyliście...

A informacja sama w sobie, puff, jakby uleciała.

I, wbrew pozorom, morałem nie jest słaba pamięć.

Lekcja, jaką warto stąd wyciągnąć jest ta: myślimy obrazami, nie słowami, a co za tym idzie szybciej zapamiętujemy to, co zobaczyliśmy, a nie to, co przeczytaliśmy czy zapisaliśmy.

Czytaj więcej...

I. Kurs-Angielski Metodą 5S

kurangOpanuj angielski w 12 dni metodą 5S, za pierwszym razem i bez powtarzania.

Oto jak to jest możliwe

Do: Osób, które język angielski chcą opanować tak jak Anglik czuje język angielski, a nie jak komputer go tłumaczy.

Przyszedł czas na wielkie zmiany w Twoim życiu. Przyszedł w końcu czas, kiedy języka angielskiego będziesz mógł się uczyć jak człowiek, dzięki uczuciom, a nie jak komputer jedynie dzięki tłumaczeniu. Przeczytaj do końca, jeśli chcesz wiedzieć dlaczego metody tłumaczeniowe nie mają nic wspólnego z nauką języka angielskiego...

2 lata w 12 dni. Jak to jest możliwe?

Wyobraź sobie, że ucząc się odczuwać język angielski, by osiągnąć poziom znajomości języka angielskiego, jaki metodą tłumaczeniową zajmuje około 2 lata, teraz możesz osiągnąć nawet w 12 dni! Nie jest to bynajmniej droga na skróty, a raczej droga przez most, zamiast okrężnej drogi naokoło rzeki.

Czytaj więcej...

Cała prawda o nauce języka angielskiego

cover_5930_2Poznaj całą prawdę o nauce języka angielskiego i pozbądź się raz na zawsze wymówek, które blokują Cię przed skuteczną nauką tego języka...

Jak skutecznie nauczyć się języka angielskiego?

Każdy z nas ma inne atuty, które sprawiają, że jedne aspekty przyswajania języka obcego przychodzą nam łatwiej, a inne trudniej. Publikacja „Cała prawda o nauce języka angielskiego" pozwoli Ci zrozumieć, jakie są TWOJE mocne strony, uwydatni je i podsunie sposoby na ich wykorzystanie.

Dziesięć prawd, które są tak naprawdę instrukcją, co zrobić, aby: wreszcie się zdecydować, znaleźć dobrego nauczyciela lub szkołę, wygospodarować sobie czas na naukę. Omówione są też techniki, jak zorganizować samą naukę, aby była skuteczna i nie wiązała się z kolejną porażką; przybliżane są proste, aczkolwiek skuteczne mnemotechniki ułatwiające zapamiętywanie „opornych" słówek i reguł gramatycznych.

 

Czytaj więcej...

Skuteczne metody nauki języka angielskiego

cover_5700_2Przestań powtarzać te same błędy, które sprawiają, że wciąż nie umiesz posługiwać się językiem angielskim. Poznaj 15 sprawdzonych metod.

Co trzeba zrobić, aby nauka j. angielskiego była skuteczna? Przede wszystkim trzeba się we właściwy sposób zabrać do jego nauki. Należy skoncentrować się na trzech elementach:

  • Efektywność.
  • Właściwy sposób nauki.
  • Wydajność.

Te elementy odnoszą się do pytań: „co?", „dlaczego?" i „jak?" należy się uczyć.

Innymi słowy: najpierw decydujesz, czego będziesz się uczył. Ten wybór uzależniasz od tego, co da Ci największą praktyczną wiedzę w danym języku, w jak najmniejszej ilości czasu.

Czytaj więcej...

Strona bierna jest prosta!

cover_3937_2Jak bez problemu opanować stronę bierną w języku angielskim.

Z tej publikacji dowiesz się, że konstrukcje strony biernej pojawiają się także w konwersacji oraz w języku pisanym dnia codziennego – i to znacznie częściej i w bogatszy sposób niż w języku polskim.

Książka napisana jest w przyjaznym i jasnym stylu,a terminy gramatyczne – związane nie tylko ze stroną bierną – są w nim doskonale wyjaśnione. Dowiesz się i zrozumiesz „na chłopski rozum", czym są podmiot, orzeczenie, dopełnienie bliższe i dalsze, czasownik przechodni i nieprzechodni itd., poznasz aż sześć angielskich bezokoliczników i będziesz wiedział, kiedy ich używać, przypomnisz sobie wiedzę na temat tworzenia zdań przeczących i pytających w różnych konstrukcjach gramatycznych, uświadomisz sobie, jak ważne jest w języku angielskim trzymanie się stałego szyku zdania. A najważniejsze jest to, że nauczysz się stosować stronę bierną w różnych jej aspektach i dla różnych celów, na różnych poziomach zaawansowania.

Czytaj więcej...

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

Nowa, rozszerzona edycja książki jeszcze lepiej pozwoli Ci...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

Słodycze sukcesu

Słodycze sukcesu

Poznaj 15 fascynujących artykułów m.in. o sukcesie, altruizmie,...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

Ajurweda w praktyce. Jak współ…

Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę leczenia

Moc ajurwedy w Twoich rękach! Najważniejsze koncepcje ajurwedy i ich aspekty praktyczne, czyli po co nam ta wiedza.Diagnozowanie chorób, czyli jak dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się z duszą i ciałem.Leczenie...

Więcej w : Ciało i duch

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Jak znaleźć i kupić mieszkanie…

Jak znaleźć i kupić mieszkanie. Nowa odsłona

UWAGA: Nowe, drugie wydanie ebooka już dostępne. Poznaj mało znane sekrety pośredników nieruchomości. Jak znaleźć i kupić mieszkanie? Oto praktyczny przewodnik, jak poruszać się po rynku małych nieruchomości i znaleźć sobie najlepsze mieszkanie? Marzysz...

Więcej w : Inwestowanie

Czytaj więcej...
Designed by :