Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Języki obce

header_top2.png

Promocja dnia

30% taniej na książki informatyczne !
Codziennie inna książka.

Promocja 20%

20% taniej na książki klasy business !
Codziennie inna książka.

Promocja o 20%

20% taniej na książki "Sztuka życia" !
Codziennie inna książka.

Promocja - 20%

20% taniej na książki z serii Poradniki !
Codziennie inna książka.

Jesteś tutaj:

Języki obce

Nauka czasów w języku angielskim dla wzrokowców

nauczasZdarzyło się Wam kiedyś pisać sprawdzian czy egzamin i widzieć oczami wyobraźni stronę w zeszycie czy książce, na której znajdowała się potrzebna Wam informacja?

Pamiętaliście prawdopodobnie w której części kartki zapisaliście ważny fakt, jakim kolorem go zakreśliliście, może nawet jakiego długopisu użyliście...

A informacja sama w sobie, puff, jakby uleciała.

I, wbrew pozorom, morałem nie jest słaba pamięć.

Lekcja, jaką warto stąd wyciągnąć jest ta: myślimy obrazami, nie słowami, a co za tym idzie szybciej zapamiętujemy to, co zobaczyliśmy, a nie to, co przeczytaliśmy czy zapisaliśmy.

Czytaj więcej...

I. Kurs-Angielski Metodą 5S

kurangOpanuj angielski w 12 dni metodą 5S, za pierwszym razem i bez powtarzania.

Oto jak to jest możliwe

Do: Osób, które język angielski chcą opanować tak jak Anglik czuje język angielski, a nie jak komputer go tłumaczy.

Przyszedł czas na wielkie zmiany w Twoim życiu. Przyszedł w końcu czas, kiedy języka angielskiego będziesz mógł się uczyć jak człowiek, dzięki uczuciom, a nie jak komputer jedynie dzięki tłumaczeniu. Przeczytaj do końca, jeśli chcesz wiedzieć dlaczego metody tłumaczeniowe nie mają nic wspólnego z nauką języka angielskiego...

2 lata w 12 dni. Jak to jest możliwe?

Wyobraź sobie, że ucząc się odczuwać język angielski, by osiągnąć poziom znajomości języka angielskiego, jaki metodą tłumaczeniową zajmuje około 2 lata, teraz możesz osiągnąć nawet w 12 dni! Nie jest to bynajmniej droga na skróty, a raczej droga przez most, zamiast okrężnej drogi naokoło rzeki.

Czytaj więcej...

Cała prawda o nauce języka angielskiego

cover_5930_2Poznaj całą prawdę o nauce języka angielskiego i pozbądź się raz na zawsze wymówek, które blokują Cię przed skuteczną nauką tego języka...

Jak skutecznie nauczyć się języka angielskiego?

Każdy z nas ma inne atuty, które sprawiają, że jedne aspekty przyswajania języka obcego przychodzą nam łatwiej, a inne trudniej. Publikacja „Cała prawda o nauce języka angielskiego" pozwoli Ci zrozumieć, jakie są TWOJE mocne strony, uwydatni je i podsunie sposoby na ich wykorzystanie.

Dziesięć prawd, które są tak naprawdę instrukcją, co zrobić, aby: wreszcie się zdecydować, znaleźć dobrego nauczyciela lub szkołę, wygospodarować sobie czas na naukę. Omówione są też techniki, jak zorganizować samą naukę, aby była skuteczna i nie wiązała się z kolejną porażką; przybliżane są proste, aczkolwiek skuteczne mnemotechniki ułatwiające zapamiętywanie „opornych" słówek i reguł gramatycznych.

 

Czytaj więcej...

Skuteczne metody nauki języka angielskiego

cover_5700_2Przestań powtarzać te same błędy, które sprawiają, że wciąż nie umiesz posługiwać się językiem angielskim. Poznaj 15 sprawdzonych metod.

Co trzeba zrobić, aby nauka j. angielskiego była skuteczna? Przede wszystkim trzeba się we właściwy sposób zabrać do jego nauki. Należy skoncentrować się na trzech elementach:

  • Efektywność.
  • Właściwy sposób nauki.
  • Wydajność.

Te elementy odnoszą się do pytań: „co?", „dlaczego?" i „jak?" należy się uczyć.

Innymi słowy: najpierw decydujesz, czego będziesz się uczył. Ten wybór uzależniasz od tego, co da Ci największą praktyczną wiedzę w danym języku, w jak najmniejszej ilości czasu.

Czytaj więcej...

Strona bierna jest prosta!

cover_3937_2Jak bez problemu opanować stronę bierną w języku angielskim.

Z tej publikacji dowiesz się, że konstrukcje strony biernej pojawiają się także w konwersacji oraz w języku pisanym dnia codziennego – i to znacznie częściej i w bogatszy sposób niż w języku polskim.

Książka napisana jest w przyjaznym i jasnym stylu,a terminy gramatyczne – związane nie tylko ze stroną bierną – są w nim doskonale wyjaśnione. Dowiesz się i zrozumiesz „na chłopski rozum", czym są podmiot, orzeczenie, dopełnienie bliższe i dalsze, czasownik przechodni i nieprzechodni itd., poznasz aż sześć angielskich bezokoliczników i będziesz wiedział, kiedy ich używać, przypomnisz sobie wiedzę na temat tworzenia zdań przeczących i pytających w różnych konstrukcjach gramatycznych, uświadomisz sobie, jak ważne jest w języku angielskim trzymanie się stałego szyku zdania. A najważniejsze jest to, że nauczysz się stosować stronę bierną w różnych jej aspektach i dla różnych celów, na różnych poziomach zaawansowania.

Czytaj więcej...

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Seksualny klucz do kobiecych emocji

Seksualny klucz do kobiecych emocji

Jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

Wprowadzenie do inwestycji w akcje

Wprowadzenie do inwestycji w akcje

Darmowy ebook, który możesz pobrać, jest poświęcony zasadniczym...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

Irydologia w praktyce

Irydologia w praktyce

Jak samodzielnie, poprzez badanie oczu, skutecznie i niezwykle tanio diagnozować swoje zdrowie? Irydologia i jej tajniki. Irydologia to metoda całościowej oceny stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka. Objawy irydologiczne widoczne...

Więcej w : Medycyna alternatywna

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Jak wygrać w biznesie?

Jak wygrać w biznesie?

Poznaj kompletną instrukcję od A do Z realizacji własnej działalności, tak by cieszyć się niesłabnącymi dochodami. W Polsce co roku powstaje kilkadziesiąt tysięcy nowych firm. Jeśli i Ty także nosisz się...

Więcej w : Własna firma

Czytaj więcej...
Designed by :